Červenec 2009

Robert Pattinson - 25.5.2005 [8x]

30. července 2009 v 21:17 | Buffyk |  Robert Pattinson - Akce
London Premiere House Of Wax
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Robert Pattinson - 2005 [3x]

30. července 2009 v 21:15 | Buffyk |  Robert Pattinson - Akce
Breakthrough Of The Year Awards

free image host free image host free image host

Keisten Stewart - 18.3.2002 [12x]

30. července 2009 v 20:41 | Buffyk |  Kirsten Stewart - Akce
Kristen na premiéře filmu "Panic Room"
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Ashley Greene - 29. 7. 2009 [50x]

30. července 2009 v 20:37 | Buffyk |  Ashley Greene - Paparazzi
Paparazzi fotky z focení nového (a jsem si jistá, že i nádherného) shootu.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!

Scény, které musí být v Eclipse

29. července 2009 v 16:54 | Buffyk |  Eclipse - Info
Záběry do minulosti postav

V Eclipse konečně uslyšíme příběhy Jaspera a Rosalie. Jasperovy půlměsícové jizvy jsou vysvětleny a uvidíme jeho první setkání s Alice. Rosaliin příběh o něco málo dramatičtější, odporný snoubenec s jeho přáteli ji skoro zabijí. Dodržování těchto epizod ve filmu poskytne nějaké historické scény a dokonce by mohla Rosalie získat nějaké fanoušky. Jasperův příběh je tak nějak zásadní pro Eclipse - vysvětlí to novorozené a oddanost starších upírů k Volturiovým.


Seventeen Magazine Interview

28. července 2009 v 23:20 | Buffyk
!!!Kopírujte pouze se zdrojem!!! Jedná se o můj překlad!!!

1. Kdy ses poprvé líbal?
Byl jsem mladý, vlastně myslím, že to bylo ve třetí nebo čtvrtý třídě. Bylo to při hře Pravda nebo Odvaha, kterou jsem hrál se svým kamarádem a dvěma našemi přítelkyněmi. Obě slečty si napomádovali rty - tím jsem byl posedlý. Chutnali po čokoládě, karamelu a jahodách (ta mě dostala!)

2. Která celebrita má štěstí na lásku?
Justin Timberlake má Jessicu Biel. Myslím, že je to nejvíc cool holka.

3. Jaký dívčí trend tě mate?
Džíny a šaty! Když chceš nosit šaty, nos šaty - ukaž nohy!

4.Jaký film tajně miluješ?
Skutečně zbožnuju Tristan and Isolde a Atonement.

5. Jaký TV seriál máš rád?
Judge Judy. Jsem jí posedlý. Každé ráno vstanu, jdu do sprchy a natočím si televizi tak, abych viděl. Můj bratr vždycky zaklepe na dveře a ptá se: "Ty jsi ještě ve sprše?" A já na to: "Jo, jo. Je to dobrý díl."

6. Kdo by tě mohl zahrát ve zfilmované verzi tvého života?
Mám rád ty děti v "The Suite Life of Zack and Cody." Pamatuju si, že když byli malí, tak vypadali, že se pořád baví. A když jsem vyrůstal, chtěl jsem být taky takový. Takže by to mohli být oni.

7. Jaká je tvoje vysněná práce?
Chci létat tryskáčem. I want to fly a jet. Rád bych jen tak lítal ve vzduchu. Nebo bych mohl být podmořský záchranář. Také jsem vždy byl fascinovaný bermudským trojúhelníkem a Atlantidou. A mám rád chemii.

8. Kdyby sis mohl vybrat, na jaké místo a s kým, by ses chtěl nejvíce podívat?
No pravděpodobně s George W. Bushem a to do oblasti 51. Chci znát všechna tajemství. Prostě musím vědět všechno. Kdyby mě třeba podváděla přítelkyně, chtěl bych to zjistit.

9. Kdo z rodiny je ti nejbližší?
Můj 26ti letý bratr Brandon. Jsme nejlepší kamarádi. Když jsme byly mladší, zabavili mu mobil a on na mě: "Kellane, přines mi svůj!"Byla asi půlnoc a já jsem pro něj opatrně šel dolů do haly. Obdivoval jsem ho, ale role se vyměnili, když jsme byly starší. On byl maturant a já jsem byl bažant. A on mi říkal: "Kellane, ted jsi cool! Pojdme ven." Bral mě na párty a já jsem byl ten coll mladý Lutz.

10. Jaká je tvoje oblíbená webová adresa?
Addictinggames.com. Miluju ji protože je tam spousty jednoduchých her, díky kterým se cítíš skvěle, když je vyhraješ.I love it because there are so many simple games that you just feel so cool when you beat them. Jsem strategik. Mám rád Command & Conquer hry.

11. Bez kterého fast foodu nemůžeš žít?
Sonic. Blázním z toho, že v L.A. žádný není. Když se vrátím do Arizony, první věc, kterou udělám, když se dostanu z letadla je to, že jdu do Sonic.

12. Jaký je tvůj nejhorší zvyk?
Sázení. Sázím si na všechno. Ale nikdy jsem si nekoupil stírací losy nebo něco podobného. Když se vsázím, vypadá to asi takhle: "Vsadím se s tebou o to, že roztočím svoji židli déle." Miluju když vyhraju. Nešílím, pokud nevyhraju, ale nemám to rád.

13. Jaká je poslední písnička, kterou jsi poslouchal v iPodu?
Nevím kdo ji zpíval a ani ji tady zpívat nebudu.

14. Co se ti naposledy zdálo?
Sledoval jsem "World's Wildest Police Chases" a zdálo se mi, že jsem vydalezl stroj na zastavení policajtů. Prostě jsem odstranil policejní auta z cesty.

15. Kolik peněz máš zrovna u sebe?
Ve skutečnosti jsem si sem vzal dost peněz. I actually took a lot here. Dostal jsem peníze za nájemné od mého spolubydlícího takže tady mám všechny peníze za nájemné.

16. Dopln: Když my bylo 17,....
..dostával jsem se do průšvihů se svým starším bratrem.

!!!Kopírujte pouze se zdrojem!!! Jedná se o můj překlad!!!

Kellan Lutz - 3.1.2009 - Paparazzi [35x]

28. července 2009 v 20:50 | Buffyk |  Kellan Lutz - Paparazzi
Kellan Lutz na pláži s AnnaLynne McCord.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nikki - Unknown Shoot 1 [6x]

28. července 2009 v 20:44 | Buffyk |  Nikki Reed - Photoshooty
Jedná se (pravděpodobně) o starší fotky a jsou z různých shootů. Protože ale ke každé patří jen jedna, dala jssem je do jednoho článku.

Rachelle Lefevre - 20. května 2004 [2x]

28. července 2009 v 20:34 | Buffyk |  Rachelle Lefevre - Akce, Paparazzi
2 fotečky z FOX 2004-2005 Prime Time Upfront After Party
imagebam.com imagebam.com

Rachelle Lefevre - Modern Dog Magazine Shoot 2009 [6x]

28. července 2009 v 20:25 | Buffyk |  Rachelle Lefevre - Photoshooty
// cruel-obssesion.blog.cz" alt="Modern Dog Magazine [Summer 2009] // cruel-obssesion.blog.cz" class="center"]

Ashley Greene - Interview pro Teen magazín

28. července 2009 v 14:44 | Buffyk
!!!Kopírujte pouze se zdrojem!!! Jedná se o můj překlad!!!Teen: Slyšeli jsme, že právě čteš Breaking Dawn. Co si o něm myslíš?

Ashley:
Právě se tím prokousávám. Je to velká kniha! Líbí se mi, ale je rozhodně jiná - není tak moc založena na romantice jako předchozí tři díly. Ale líbí se mi. Zbožňuju Stephenin styl psaní.

Teen: OK. Takže ty hraješ Alici, ale pokud by sis mohla zahrát jinou postavu, kdo by to byl?

Ashley:
Edwarda, protože ho každý miluje! Také mám moc ráda Jamese a Victorii. Hrát záporné postavy by mohla být zábava, protože já hraju Alici a ta je velmi příjemná a dobrá. Prostě si myslím, že by bylo zajímavé zkusit si zahrát někoho z těch zlých.

Teen: Slyšeli jsme, že jsi ještě neviděla film. Je to pravda?

Ashley:
Ano! Pracovala jsem, takže jsem nebyla v L.A. pokaždé, když ho promítali. Oba moji manažeři a můj agent mi jednou zavolali s tím, že už viděli film. A já na to: Co? Ale já jsem film ještě neviděla…"

Teen: Takže, kdy se chystáš podívat se na něj?
Ashley: Na premiéře. Zrovna pracuju v Louisianě, do L.A. jsem přijela jen na tiskovku pro Twilight a potom letím zpět. Navíc nechci ten film vidět do premiéry 17. Listopadu. Díky tomu bude pro ma ta premiéra úžasnější. Plus, uvidím, to se svojí rodinou. Můj bratr, moje a matka a otec přiletí, aby to viděli se mnou, takže to bude skvělé.

Teen: Na koho z nich se nejvíc těšíš?
Ashley: Na každého z jiného důvodu. Moje máma je Twilight fanoušek. Četla všechny knihy a tak si myslím, že je jako každý fanoušek zvědavá. Moji rodiče mě podporovali, abych do toho šla. Moji rodiče mi poskytují opravdu velkou podporu, což se každému nedostává. Tátovi jsem to řekla jako prvním, že jsem dostala roli a on brečel a byl na mě hrdý. Byl úžasný a já jsem ráda, že to celé prožije se mnou.
Můj bratr se tak trochu snaží prosadit v herectví, takže se přestěhoval do Kalifornie. Je o rok a půl starší než já, ale jsme si velmi blízcí. Je to jeden z mých nejlepších kamarádů. Vážně jsem ráda, že tam ti tři budou se mnou.
Na univerzitu jsem nechodila, ale ta premiéra bude pro mě jako jedna z těch památných chvil. Například jako když absolvujete univerzitu.

Teen: Není pro tebe zvláštní, když se na sebe budeš dívat na tom velkém filmovém plátě?
Ashley: To je ono. Já se na sebe nerada dívám. Je to trochu divné, ale vím, že to ve skutečnosti nejsem já, je to moje postava a to mi to trochu usnadňuje.

!!!Kopírujte pouze se zdrojem!!! Jedná se o můj překlad!!!
#4 HOT or NOT? - Kellan Lutz

25. července 2009 v 23:22 | Buffyk |  HOT or NOT?
No a konečně sem dávám i Kellana:-*

2 videa z New Moon

25. července 2009 v 23:18 | Buffyk |  TW - Ukázky z filmu
Na Comic-Conu se objevili dvě videa z New Moon. No, kvalita nic moc, ale rozhodně se to dá=DD

Na prvním videu je scéna s Bellou a Jacobem, kdy Jocob učí Bells jezdit na motorce=))

A na druhém je scéna z Itálie, kdy se Bella snaží zachránit Edwarda=)

Kellan Lutz - 15.1.2005 [2x]

25. července 2009 v 23:11 | Buffyk |  Kellan Lutz - Akce
Kellan Lutz na Golden Glam at the Media Shop
imagebam.com imagebam.com


Taylor Lautner - In Style magazine

23. července 2009 v 21:30 | Buffyk
Text jsem sama překládala, tak pls při kopírování uvádějte zdroj!!

Právě jsme dokončili focení s hvězdou Twilightu, Taylor Lautnerem, pro naše prosincové vydání, ve kterém se budeme zabívat stylem mužů. Zatím vám ale o našem rozhovoru nemůžeme říct, jediné, co vám řekneme, je to, že nám Taylor vyprávěl o tom, jak se mu spolupracuje s Kirsten a také o tom, co všechno musel udělat se svým tělem pro svou roli. Pro fanoušky Jacobova Teamu tu máme alespon pár vybraných úryvků z rozhovoru, a už v listopadu se můžete těšit na video za scénou.

Pět věcí, které nevíte o Taylorovi:
1. Nemá Facebook ani Twitter, a říká, že spousta lidí se tam za něj vydávají.
2. Je fanouškem Red Bullu. Dokonce i při našem focení ho pil.
3. Jeho oblíbenéá kapela, U2, bude vystupovat ve Vancouveru, kde bude natáčet Eclipse.
4. Nemůže žít bez své kožené bundy, takže stylista Matthew Edelstein zařadil tuto bundu navrhnutou Johnem Varvatosem ho shootu.
5. Řídí černé BMW 5, ovše víc než o auta se zajímá o fotbal.

Text jsem sama překládala, tak pls při kopírování uvádějte zdroj!!
free counters